Projekty hal magazynowych:

projekt hali magazynowej
Jesteśmy biurem architektonicznym, które oprócz podstawowych projektów budynków, tworzy także projekty hal magazynowych, przeładunkowych, produkcyjnych, napraw samochodów, hal diagnostycznych etc. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, dostosowując się do jego oczekiwać i służąc bogatym doświadczeniem zawodowym.

Przygotowanie projektu hali magazynowej:

Przygotowujemy projekty hal magazynowych oraz uzyskujemy w imieniu inwestora pozwolenie na budowę.
Każdy projekt wymaga szeregu dokumentów, zezwoleń i opinii, a także musi spełniać zapisy Prawa Budowlanego, decyzji o warunkach zabudowy lub miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wszystko zależy od ilości osób, które będą korzystały z danego budynku, powierzchni, kubatury obiektu, jego konstrukcji i lokalizacji.

Do uzyskania pozwolenia na budowę dla hali magazynowej potrzebne są następujące dokumenty:

projekt hali magazynowej

  • wytyczne inwestora/zamawiającego
  • warunki techniczne od gestorów sieci
  • decyzja o warunkach zabudowy lub wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
  • analiza z badań geologicznych gruntu
  • projekt budowlany wraz z niezbędnymi opiniami i uzgodnieniami

W imieniu inwestora uzyskujemy wszystkie w/w elementy oraz finalnie występujemy z wnioskiem o pozwolenie na budowę, a w fazie realizacji pełnimy nadzór autorski lub inwestorski.

Nasze projekty wykonujemy w wersji płaskiej 2D i przestrzennej 3D, tak aby inwestor mógł właściwie ocenić powstający obiekt. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, dlatego najbardziej skomplikowany obiekt może powstać w naszej pracowni sprawnie i kompleksowo. Pracują u nas wykwalifikowani architekci – najczęściej absolwenci Politechniki Łódzkiej.

Swoje usługi projektowe świadczymy na terenie Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Krakowa, Warszawy i wielu innych miejscowości w całej Polsce.