Projekty hal magazynowych:


Jesteśmy biurem architektonicznym, które oprócz podstawowych projektów budynków, tworzy także projekty hal magazynowych, przeładunkowych, produkcyjnych, napraw samochodów, hal diagnostycznych etc. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, dostosowując się do jego oczekiwać i służąc bogatym doświadczeniem zawodowym.

Przygotowanie projektu hali magazynowej:

Przygotowujemy projekty hal magazynowych oraz uzyskujemy w imieniu inwestora pozwolenie na budowę.
Każdy projekt wymaga szeregu dokumentów, zezwoleń i opinii, a także musi spełniać zapisy Prawa Budowlanego, decyzji o warunkach zabudowy lub miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wszystko zależy od ilości osób, które będą korzystały z danego budynku, powierzchni, kubatury obiektu, jego konstrukcji i lokalizacji.

Do uzyskania pozwolenia na budowę dla hali magazynowej potrzebne są następujące dokumenty:

  • wytyczne inwestora/zamawiającego
  • warunki techniczne od gestorów sieci
  • decyzja o warunkach zabudowy lub wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
  • analiza z badań geologicznych gruntu
  • projekt budowlany wraz z niezbędnymi opiniami i uzgodnieniami

W imieniu inwestora uzyskujemy wszystkie w/w elementy oraz finalnie występujemy z wnioskiem o pozwolenie na budowę, a w fazie realizacji pełnimy nadzór autorski lub inwestorski.

Nasze projekty wykonujemy w wersji płaskiej 2D i przestrzennej 3D, tak aby inwestor mógł właściwie ocenić powstający obiekt. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, dlatego najbardziej skomplikowany obiekt może powstać w naszej pracowni sprawnie i kompleksowo. Pracują u nas wykwalifikowani architekci – najczęściej absolwenci Politechniki Łódzkiej.

Swoje usługi projektowe świadczymy na terenie Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Krakowa, Warszawy i wielu innych miejscowości w całej Polsce.